Su kasesi, Besleyici Güvercinler için Güvenli Dayanıklı Papağanlar için Küçük Hayvanlar için Hamsterler için Gerbiller için Kobaylar için

Su kasesi, Besleyici Güvercinler için Güvenli Dayanıklı Papağanlar için Küçük Hayvanlar için Hamsterler için

Stokta
₺ 236.40
Ürün sayısı:

Kullanımı KOLAY : Kuş yemi kasesi, kuşun içine veya dışına rahatça monte edilebilir cage.It kuş kafesi aksesuarları için büyük bir kuş yemeğidir.Çıkarılması çok kolay, kuş besleme kabının suyla temizlenmesi kolaydır, temizlemek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur.YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : Kuş yiyecek kasesi, güvenli, paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklı yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.Bu nedenle kuş yemi kabının kullanım süresi çok uzundur.SAĞLAM KELEPÇE : Kuş kafesinin yanına sabitlenebilen ve yiyecek ve su tutmak için kullanılabilen kuş kafesine asılabilen güçlü kelepçelerle tasarlanmıştır.Bu, kuşunuzun yanlışlıkla yiyecek veya su dökmesini önler.UYGUN KUŞ kafesi : Yaklaşık 3.9 inç çapında besleme kasesi 10 onsa kadar tutabilir.Kuşlar kasenin üzerinde durabilir ve içmeyi daha rahatlatıcı hale getirmek için su içebilirler.UYGULANABİLİR KÜÇÜK HAYVANLAR : Paslanmaz çelik kuş yiyecek kasesi, kuşlar, papağanlar, güvercinler, hamsterler, gerbiller, kobaylar vb.Gibi çeşitli küçük hayvanları beslemek için kullanılabilir, aynı zamanda kuşlar ve sevenler için iyi bir hediyedir.Kuş kafesine asmak veya seyahat etmek kolaydır.Özellik : 1. YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : Kuş yiyecek kasesi, güvenli, paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklı yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.Bu nedenle kuş yemi kabının kullanım süresi çok uzundur.2. Kullanımı KOLAY : Kuş yemi kasesi, kuşun içine veya dışına rahatça monte edilebilir cage.It kuş kafesi aksesuarları için büyük bir kuş yemeğidir.Çıkarılması çok kolay, kuş besleme kabının suyla temizlenmesi kolaydır, temizlemek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur.3. SAĞLAM KELEPÇE : Kuş kafesinin yanına sabitlenebilen ve yiyecek ve su tutmak için kullanılabilen kuş kafesine asılabilen güçlü kelepçelerle tasarlanmıştır.Bu, kuşunuzun yanlışlıkla yiyecek veya su dökmesini önler.4. UYGULANABİLİR KÜÇÜK HAYVANLAR : Paslanmaz çelik kuş yiyecek kasesi, kuşlar, papağanlar, güvercinler, hamsterler, gerbiller, kobaylar vb.Gibi çeşitli küçük hayvanları beslemek için kullanılabilir, aynı zamanda kuşlar ve sevenler için iyi bir hediyedir.Kuş kafesine asmak veya seyahat etmek kolaydır.5. UYGUN KUŞ kafesi : Yaklaşık 3.9 inç çapında besleme kasesi 10 onsa kadar tutabilir.Kuşlar kasenin üzerinde durabilir ve içmeyi daha rahatlatıcı hale getirmek için su içebilirler.Şartname : Öğe Türü : besleyicimalzeme : Paslanmaz çelikürün Montaj Boyutu : Yaklaşık. 11. 5x8.8x5 cm / 4.5x3.5x2.0in Kullanır : Paslanmaz çelik kuş yiyecek kasesi, kuşlar, papağanlar, güvercinler, hamsterler, gerbiller, kobaylar vb. Gibi çeşitli küçük hayvanları beslemek için kullanılabilir.Brüt Ağırlık : 220g / 7.76 oz Paket Listesi : 2 x Besleme Bowl2 x Holder2 x Rattan ballnot : Izin lütfen 0.1‑1 cm / 0.04‑0.4 in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.

Diğer özellikleri

Item Type:
Feeder
Material:
Stainless Steel
Product Assembly Size:
Approx. 11.5x8.8x5cm / 4.5x3.5x2.0in
Uses:
Stainless steel bird food bowl can be used to feed a variety of small animals, such as birds, parrots, pigeons, hamsters, gerbils, guinea pigs, etc.
Gross Weight:
220g / 7.76oz
Package List:
2 x Feeding Bowl :
2 x Holder :
2 x Rattan Ball :
Please allow 0.1‑1cm / 0.04‑0.4in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

En iyi teklif