SOGLİT 8 oz Sapsız Martini Bardakları 6 Set,Bar ve Partiler için Kurşunsuz Kokteyl Bardakları,Martini,Viski,Margarita,Manhattan için harika,6 adet Kokteyl Seçkisi, Şeffaf.Babalar Günü için hediye.

SOGLİT 8 oz Sapsız Martini Bardakları 6 Set,Bar ve Partiler için Kurşunsuz Kokteyl Bardakları,Martini,Viski,Margarita,Manhattan

Stokta
₺ 89.88
Ürün sayısı:

【Kurşunsuz / Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir】 SOGLİT Kurşunsuz Martini Bardakları en kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve derin Dondurucuda yıkanabilir.Günlük Kullanım için uygundur ve Kolayca Temizler. 【Harika Hediye】 Özel Tasarımı nedeniyle Martini ve Kokteyl Severler için mükemmel bir Hediye Kokteyl İçecekleri için Zarif ve Pratiktir.6 adet Kokteyl Seçtikleri ile geliyor tatil için Muhteşem bir hediye yapar, düğün duşlar, housewarmings.Hayatlarına daha neşeli anlar katın. 【Tüm Durumlar için】Olağanüstü bir değer ve herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye.Bir bar standında muhteşem görünecekler ve plajda veya havuzda geziler, yaz piknikleri veya ev sahipliği yaptığınız partiler için mükemmel olacaklar.Yemek masanıza biraz şıklık katın. 【Güvenli bir şekilde paketlenmiş】 Her Martini Bardağı, içinde ağır köpük bulunan ve güvenli nakliye sağlamak için zarif bir kutuda dikkatlice paketlenir, bu da onları hediye vermek için mükemmel hale getirir (veya kendiniz için saklayın!). 【Kalite Güvence】 Bu SOGLİT Martini Gözlük Seti Sapsızdır ve Stabiliteyi Artıran Ağır bir Tabana Sahiptir.Nakliye Sırasında Herhangi Bir Hasar için Ücretsiz Değiştirme Sağlıyoruz.SOGLİT Martini Bardaklarını Bugün %100 Risksiz deneyin.

Diğer özellikleri

En iyi teklif