Entatial Kesme Mat, Model Kesme Mat, Model Kesme Pedi kraft el işi kağıdı Heykeller Yazma

Entatial Kesme Mat, Model Kesme Mat, Model Kesme Pedi kraft el işi kağıdı Heykeller Yazma

Stokta
₺ 177.90
Ürün sayısı:

Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak kesme matı, iyi kendi kendini iyileştirme yeteneği, tekrarlanan kesim etkilenmez.Bu ürün son derece dayanıklıdır ve ışığı yansıtmaz ve kayması kolay değildir.Her türlü yazı ve resim, gravür mühürleri, manuel pedler, kraft el işi kağıdı heykelleri, negatif film kesimi vb.Için uygundur.Kesme tahtası, kesme işi sırasında masaüstünü yaralanmalara karşı koruyabilir.4 Kesme matı ile kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı çok pratik bir şekilde karşılayabilir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak kesme matı, iyi kendi kendini iyileştirme yeteneği, tekrarlanan kesim etkilenmez n2. Bu ürün son derece dayanıklıdır ve ışığı yansıtmaz ve kayması kolay değildir.3. Her türlü yazı ve resim, gravür mühürleri, manuel pedler, kraft el işi kağıdı heykelleri, negatif film kesimi vb.Için uygundur.4. Kesme tahtası, kesme işi sırasında masaüstünü yaralanmalara karşı koruyabilir.5. 4 Kesme matı ile kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı çok pratik bir şekilde karşılayabilir.Yazı ve resim, her türlü PVCQuantity : 4 Application : en iyi araç Mat Material Kesme özellikler : Öğe Türü : taslaklar bitmiş, mühür oyma, el pedleri, kağıt kesme, yazı yazma ve çizim, oyma elişi kağıdı, negatif film, maket kesim yapmak, ve aynı zamanda fare altlığı, öğrenciler, aileler, ofis daimi olarak kullanılabilir.Boyutu : Yaklaşık. 22x15 cm / 8.7x5. 9 in Paket Listesi : 4 x Kesme matnot : 1.Keserken, ellerinizin yaralanmasını önlemek için parmaklarınızı bıçak kenarının önüne koymamaya dikkat edin.2.Bıçak destek plakasına çizildiğinde, bıçak izleri ilk başta daha belirgindir ve yavaş yavaş iyileşir ve bıçak izleri küçülür, ancak iz bırakmaz.

Diğer özellikleri

Item Type:
Cutting Mat
Material:
PVC
Quantity:
4
Application:
The best tool for all kinds of writing and painting, finished drafts, engraving seals, making manual pads, paper cutting, writing and drawing, craft paper carving, negative film cutting, model making, and can also be used as a mouse pad, students, families, office standing.
Size:
Approx. 22 x 15cm / 8.7 x 5.9in
Package List:
4 x Cutting Mat :
1.When cutting, be careful not to put your fingers in front of the knife edge to prevent injury to your hands. :
2.When the knife is scratched on the backing plate, the knife marks are more obvious at first, and will gradually recover, and the knife marks will become smaller, but not without marks. :

En iyi teklif