Elektrikli sırt masajı, kafa derisi masajı saç masajı Saç Büyüme Elektrikli Masaj Masaj Kafa Derisi Uyku Geliştirmek için

Elektrikli sırt masajı, kafa derisi masajı saç masajı Saç Büyüme Elektrikli Masaj Masaj Kafa Derisi Uyku Geliştirmek

Stokta
₺ 197.37
Ürün sayısı:

Dört mod ayarlanabilir, masaj yönünü ve hızını kontrol etmek kolaydır, kırmızı mavi ışık masaj modu, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.Yüksek kaliteli ABS ve silikon malzeme benimser, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve istikrarlı, kullanım için dayanıklı.Islak ve kuru çift amaçlı, su geçirmez tasarım, kafa derisini derinlemesine besler ve temizler.Baş ve vücut masajı için kuru, saçınızı yıkarken yoğurmak için parmaklarınızı değiştirmek için ıslak.Şarj için manyetik arayüz, su geçirmez ve toz geçirmez, büyük kapasiteli lityum pil, tam şarj olduktan sonra günde on dakika kullanın, 10 gün boyunca kullanılabilir.Ergonomik tasarıma uygundur, kavraması ve kullanımı kolaydır.Masaj kafa, stres ve yorgunluk rahatlatmak.Özellik : 1. Şarj için manyetik arayüz, su geçirmez ve toz geçirmez, büyük kapasiteli lityum pil, tam şarj olduktan sonra günde on dakika kullanın, 10 gün boyunca kullanılabilir.2. Islak ve kuru çift amaçlı, su geçirmez tasarım, kafa derisini derinlemesine besler ve temizler.Baş ve vücut masajı için kuru, saçınızı yıkarken yoğurmak için parmaklarınızı değiştirmek için ıslak.3. Dört mod ayarlanabilir, masaj yönünü ve hızını kontrol etmek kolaydır, kırmızı mavi ışık masaj modu, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.4. Ergonomik tasarıma uygundur, kavraması ve kullanımı kolaydır.Masaj kafa, stres ve yorgunluk rahatlatmak.5. Yüksek kaliteli ABS ve silikon malzeme benimser, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve istikrarlı, kullanım için dayanıklı.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Baş masajımalzeme : ABS+silikongüç Kaynağı Modu : Lityum pilpil Kapasitesi : 1200 mahboyutu : Resimlerde gösterildiği gibiinsanlar için : 1. Uzun süre bilgisayarlarla karşılaşan insanlar.2. Aynı duruşu uzun süre koruyan insanlar.3. Gergin, uykusuzluk ve rüya gibi insanlar.4. Sık sık baş ağrısı ve baş dönmesi olan insanlar.5. Yorgun kasları olan insanlar.6. Kafalarında saçları zayıf olanlar.Kullanımı : Şarj Göstergesi : 1. Manyetik şarj kablosunu ana bilgisayarın şarj portuna takın ve şarj etmek için şarj cihazını bağlayın.2. Şarj olurken ürün varsayılan olarak kapalıdır.3. Şarj süresi 2-3 saattir.Anahtar Makinesi ve Mod Anahtarı : Bu ürün, makineyi ve modu üstteki anahtar tuşuyla değiştirebilir.Açmak için düğmeye ilk kez basın, varsayılan mod masaj kafasını yavaşça ileri döndürmek, masaj kafasının hızlı ileri moduna geçmek için düğmeye ikinci kez kısa basın ve tuşuna basın.

Diğer özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Head Massager
Material:
ABS+Silicone
Power Supply Mode:
Lithium Battery
Battery Capacity:
1200mAh
Size:
As Shown in the Pictures
For People:
1. People who face computers for a long time. :
2. People who maintain the same posture for a long time. :
3. People who are nervous, insomnia, and dreamy. :
4. People who often have headaches and dizziness. :
5. People with fatigued muscles. :
6. Those with poor hair on their heads. :
Usage:
Charging Indication:
1. Put the magnetic charging cable on the charging port of the host and connect the charger for charging. :
2. The product is turned off by default when charging. :
3. Charging time is 2-3 hours. :
Switch Machine and Mode Switch:
This product can switch the machine and mode through the switch key on the top. Press the button for the first time to turn on, the default mode is to slowly rotate the massage head forward, short press the button for the second time to switch to the fast forward mode of the massage head, and press :

En iyi teklif